#
RAVON R2
8,2 л
на 100 км
0 -100 км/год
12,4 с
У ряд; 4-циліндровий
62.6 кВт
85.5 л.с.
#
RAVON R4
8,4 на 100 км (MT) /10,4 на 100 км. (АТ)
0-100 км/год 11,7 сек.
106 к.с.
Бензиновий, Євро 5

Історія бренду

Історія бренду

Uz-Daewoo Auto Co – процес створення і розвитку цієї компанії тривав 20 років (з 1992 по 2012 рік).

Початком всього стала угода в 1992 році між корейської команії Daewoo і узбецьким «Узавтосаноат», з метою створити спільне підприємство під назвою Uz-Daewoo Auto Co. і побудувати автовиробництво на території республіки.

А вже в 1996 році новий завод був відкритий, де і почалося виробництво трьох неймовірно популярних (“NEXIA”, “DAMAS”, “TICO”) моделей. 

 

Трохи пізніше (2001 рік) тут же стартував випуск «Matiz».

В 2002 році відбулася знаменна подія. General Motors, фактично, стала біля керма Daewoo Motor (відбулася покупка великого пакета акцій). Результатом цього стало створення підприємства під назвою GM DAT.

Через три роки вже «Уздеуавто» придбало частку свого південнокорейського партнера, і слідом ще й ліцензії на випуск трьох популярних, вже раніше згаданих, моделей.

Минуло ще три роки, і завод став випускати оновлену, другу версію «Нексія». Тоді ж було створено підприємство під назвою «GM Uzbekistan» (у його витоків стояли General Motors і «Уздеуавто»). У тому ж році на все тому ж заводі був налагоджений великовузлового, промисловий випуск сучасних моделей Chevrolet і Uz-Daewoo.

2013 – 2015: СТВОРЕНО БРЕНД RAVON І ПОЧАТОК ВИПУСКУ GENTRA

2013 рік став початком нової ери для бренду. Саме тоді почався випуск сучасного автомобіля С-класу Gentra – стильною машини з відмінно продуманою ергономікою, наявністю всього необхідного обладнання і як і раніше помірною ціною. 

Що ж стосується презентації «Ravon», то вона відбулася в жовтні 2015 року. Тоді ж була оприлюднила інформацію про прийдешнє оновлення моделей, що випускаються.

Поява нового бренду стало цілком закономірним і очікуваним етапом у розвитку компанії, явним доказом того, що підприємство невпинно зростає і розвивається. Високий попит на авто «Ravon», тільки підтверджує, що розвиток підприємства йде в правильному напрямку – компанія випускає дійсно сучасні, технологічні авто, які, при цьому, радують ще й доступною ціною.