#
RAVON R2
8,2 л
на 100 км
0 -100 км/год
12,4 с
У ряд; 4-циліндровий
62.6 кВт
85.5 л.с.
#
RAVON R4
8,4 на 100 км (MT) /10,4 на 100 км. (АТ)
0-100 км/год 11,7 сек.
106 к.с.
Бензиновий, Євро 5

Корпоративні продажі

#

Програма корпоративних продажів

У нашому автоцентрі Ravon діє вигідна Програма корпоративних продажів, яка дозволяє оперативно і з мінімальною кількістю витрат сформувати або оновити автопарк для свого підприємства.

 

В рамках Програми здійснюється продаж автомобілів з урахуванням надання гнучких корпоративних знижок і індивідуальних пропозицій лізингових компаній.

 

З кожним корпоративним клієнтом працює персональний менеджер, який намагається звести до мінімуму тимчасові витрати, пов’язані із замовленням, купівлею автомобілів і оформленням документів.

 

Програма включає в себе такі категорії корпоративних клієнтів, які дозволяють охопити максимальну кількість організацій у всіх сферах діяльності. До них відносяться: корпоративні користувачі, компанії з прокату автомобілів, таксі, автошколи, підприємства сфери громадського харчування, засоби масової інформації, ЗМІ, ключові партнери, органи державної влади.

 

Також за Програмою корпоративних клієнтів обслуговуються покупці, які купують автомобілі в якості призу в лотереї, акціях, розіграшах, конкурсах. За більш детальною інформацією про Програму корпоративних продажів Ви зможете звернутися до наших менеджерів в автоцентрі.